O firmie

Właścicielem sklepu jest firma SPEED-UP S.C. Arkadiusz Skwarek Mikołaj Witczak, ul. Głogowska 277, 60-104 Poznań. 

Speed-up S.C. od 2003 r zajmuje się importem, dystrybucją i serwisem alkomatów renomowanych firm. W ofercie posiadamy alkomaty największych światowych producentów. Jesteśmy oficjalnym partnerem takich marek jak: Sentech, Promiler, AlcoFind, AlcoForce, Drager, LifeGuard, Lifeloc. Oferujemy produkty najwyższej klasy.

Naszym produktom zaufało wiele instytucji państwowych takich jak POLICJA, ŻANDARMERIA WOJSKOWA oraz firmy z branży OCHRONY.

W swojej ofercie posiadamy alkomaty do wszystkich typów zastosowań. Od wiarygodnych urządzeń osobistych przez analizatory dedykowane dla zakładów pracy i urządzenia dowodowe. Posiadamy również alkomaty stacjonarne użytkowane w miejscach publicznych jak restauracje, hotele, stacje benzynowe itp.

Szeroka gama produktów pozwala nam dobrać ofertę nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Przez ponad 10 lat naszej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w obsłudze Klienta, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną obsługę, najlepsze ceny oraz błyskawiczną i bezpieczną realizację zamówień.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie użytkownika z posiadanego alkomatu.

Każdy oferowany przez nas alkomat objęty jest programem serwisowym, gwarantującym Klientowi całkowicie bezpłatną obsługę serwisową przez 12 lub 24 m-cy od dnia zakupu.

Po upływie tego czasu oferujemy najtańszą w kraju obsługę serwisową przy zachowaniu najwyższych standardów. Kalibracja alkomatu osobistego po okresie gwarancji to koszt 55zł.

Posiadamy jedno z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych w Europie laboratoriów do badania i serwisu alkomatów. Wszystkie alkomaty kalibrujemy, aby wskazywały tak dokładnie, jak policyjne. Dzięki temu klient ma pewność, że jego alkomat jest precyzyjnym urządzeniem. Dużą zaletą wykonania usługi kalibracji w naszym serwisie jest krótki czas wykonania usługi, wynosi on maksymalnie 24h. W Warszawie wykonujemy usługę na miejscu w czasie około 15-20 min. Posiadamy większość oryginalnych części serwisowych, dzięki czemu możemy dokonywać napraw i kalibracji w tak krótkim czasie.

Nasza lokalizacja w Warszawie:

Adres:

ul. Pasaż Ursynowski 11 lok. U7
02-784 Warszawa

Zapraszamy:

od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17:00

Telefon:

22 376 25 44 

kom. 663 001 007

kom. 665 665 289

 

e-mail: info@expertmarket.pl

 

Numer konta bankowego:

mbank 

46 1140 2017 0000 4702 1025 7618

 

SZYBKI KONTAKT
Pracujemy:
poniedziałek- piątek
Adres:
Warszawa ul. Pasaż Ursynowski 11 lok U7
Zadzwoń: 22 376 25 44
Napisz: info@expertmarket.pl

satysfakcja-gwarantowana

kalibracja-alkomat-warszawa

allegro-aukcje

SKAPIEC

przelewy24

Newsletter

KUPON na START. Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki na zkupy oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Zapisz się na nasz Newsletter