kalibracja-alkomatu-serwis

serwis_alkomatów
 
Jeżeli chcesz by Twój alkomat wskazywał prawidłowo, musisz go serwisować w autoryzowanym serwisie nie rzadziej niż jeden raz na 6 miesięcy!
 

Diagnostyka, sprawdzenie działania alkomatu - 0 zł.

Warszawa Ursynów

ul. Pasaż Ursynowski 11 lok. U7

link- http://www.serwis.expertmarket.pl/

 

WYSYŁKA InPost/ Paczkomat - za darmo !!!

 

https://szybkiezwroty.pl/expertmarket#navigate-buttons

 

kalibracja-online


Kalibracja jest procesem kontrolno-optymalizacyjnym konfigurującym oprogramowanie alkomatu tak, aby prawidłowo wskazywał wartości alkoholu w pobieranym powietrzu.

Każdy alkomat pod wpływem wielu czynników ulega rozkalibrowaniu i po pewnym czasie nie wskazuje prawidłowo. Nastepuje to już nawet po kilku miesiącach od zakupu. Częstotliwość kalibracji zalezy od wielu czynników np. rodzaju alkomatu, intensywności użytkowania, wieku urządzenia czy też warunków przechowywania.


Kalibracja polega na poddaniu alkomatu testom i wyznaczeniu jego sprawności na specjalnych symulatorach. W przypadku gdy wyniki róznią się od rzeczywistości, resetuje się oprogramowanie i ustawia początkowe wartości nominalne.W przypadku gdy zauważysz, że wskazania alkomatu są niepoprawne należy dostarczyć go nam w celu sprawdzenia i ewentualnej kalibracji.

Po tym procesie ma się pewność że alkomat bedzie działal prawidłowo.

Wszystkie oferowane przez nas alkomaty, objęte są programem

DARMOWEJ KALIBRACJI:

12 miesięcy - alkomaty półprzewodnikowe

24 miesiące - alkomaty elektrochemiczne ( * nie dotyczy EVO)

* ilość kalibracji - bez ograniczeń !!!

Do każdego alkomatu wystawiamy

ŚWIADECTWO KALIBRACJI

certyfikat_kalibracji

REGULAMIN SERWISOWANIA ALKOMATÓW

Laboratorium ExpertMarket to jedno z największych w Polsce profesjonalny ośrodków serwisowania i kalibracji alkomatów. Doświadczenie w branży alkomatów gwarantuje, że Twój sprzęt trafia w ręce doświadczonych ekspertów.

Aby utrzymać wysoki standard świadczonych usług, stworzyliśmy szereg zasad serwisowania. Zapoznaj się z nimi poniżej.

NIEUDANA KALIBRACJA - PROCEDURA POSTĘPOWANIA

Niestety nie wszystkie urządzenia posiadają możliwość kalibracji, proszę to wziąć pod uwagę kupując alkomat.

Gdy naprawa alkomatu okaże się nieopłacalna lub nie wyraziłeś zgody na naprawę odpłatną, możesz odebrać swoje urządzenie osobiście w naszej siedzibie w Warszawie lub możemy go wysłać pod wskazany adres przesyłką kurierską DPD za pobraniem. Koszt odesłania alkomatu to 20 zł brutto .

Czas odpowiedzi klienta do 14 dni od momentu poinformowania przez serwisanta po tym czasie alkomat zostanie zutylizowany.

PROCEDURA REKLAMACJI W PRZYPADKU NIEUZASADNIONEJ OPŁATY KALIBRACYJNEJ

Zapłaciłeś za kalibrację, my odesłaliśmy Ci skalibrowany alkomat, a teraz odnalazłeś dowód zakupu.

Jeśli posiadasz dokument (paragon, fakturę, wypełniony kupon +12 miesięcy darmowej kalibracji), który uprawnia Cię do darmowej kalibracji – nic straconego. Sprawdź jak możesz odzyskać koszty kalibracji.

Wariant 1.

Odsyłasz nam: oryginał dowodu zakupu/lub kupon +12 miesięcy kalibracji (uwaga: kupon wypełniony przez sprzedawcę), swoje dane, numer zgłoszenia serwisowego oraz numer konta, na który mamy przelać zwrot. Następnie anulujemy paragon i zwracamy koszty.

Wariant 2.

Decydujesz się na przesłanie dowodu zakupu np. w wersji e-mail lub dostarczasz osobiście. Otrzymujesz od nas tzw. kupon reklamacyjny, który uprawnia Cię do następnej darmowej kalibracji alkomatu w ciągu roku. Nawet jeśli prześlesz go nam po pół roku, a okres darmowej kalibracji minął, my wykonamy następną kalibrację tego alkomatu za darmo. Pamiętaj, że kalibracja to nie to samo co serwis i jeśli nie uda nam się skalibrować Twojego alkomatu, obciążymy Cię różnicą kosztów serwisu (nadal 55 zł zostaje w Twojej kieszeni!)*

W przypadku, gdy alkomatu nie uda się skalibrować, a Ty nie zdecydujesz się na wymianę sensora, dajemy Ci rabat 10 % na zakup nowego alkomatu w sklepie stacjonarnym lub na www.expermarket.pl

*Przykład: wysłany alkomat nie udało się skalibrować, ale zdecydowałeś się na naprawę, np. wymianę sensora, które wg cennika kosztuje 99 zł. Odeślemy do Ciebie alkomat z wymienionym sensorem, a koszt naprawy pomniejszymy o wartość darmowej kalibracji (np. 55 zł, a więc zapłacisz tylko 44 zł.).

ALKOMATY PRZESYŁANE NA SERWIS

Alkomat przekazywane lub przesyłane do serwisu powinny być czyste. W przypadku otrzymania brudnego urządzenia mogą zostać naliczone dodatkowe koszty czyszczenia w wysokości 20 zł brutto.

ALKOMATY POZOSTAWIONE W SERWISIE

W przypadku, gdy klient nie odbierze alkomatu bądź nie przekaże informacji o odesłaniu (lub dalszej drodze postępowania z alkomatem) na wskazany adres w ciągu 3 miesięcy, serwis rości sobie prawo do utylizacji pozostawionego urządzenia.

 

KALIBRUJEMY PONIŻSZE MODELE:

KALIBRACJA-modele

SZYBKI KONTAKT
Pracujemy:
poniedziałek- piątek
Adres:
Warszawa ul. Pasaż Ursynowski 11 lok U7
Zadzwoń: 22 376 25 44
Napisz: info@expertmarket.pl

satysfakcja-gwarantowana

kalibracja-alkomat-warszawa

allegro-aukcje

SKAPIEC

przelewy24

Newsletter

KUPON na START. Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki na zkupy oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Zapisz się na nasz Newsletter